Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу


Що потрібно знати початківцю в бізнесі


Тайм-менеджмент. Всі говорять про це, але ніхто абсолютно не вміє користуватися цим найважливішим навиком. По суті тайм-менеджмент служить для того, щоб не відкладати свої справи на потім. Не варто займатися всякими дрібними справами. Делегуйте їх своїм підлеглим. Якщо ви створюєте бізнес, навчитеся керувати власним часом. Забудьте про свої побутові проблеми і спрямуйте всі сили свого нову справу. Успішні підприємці знають і вміють планувати свої робочий день, місяць, рік. Також знають, як правильно поставити цілі. Запам'ятайте про тайм-менеджменті - то, що це звичка, яка виручить Вас і дасть більше часу на розвиток вашого бізнесу. Почніть новий образ життя, поміняйте своє мислення. Тоді ви напевно станете успішним бізнесменом.


Позбавтеся від помисливості. Один з найгірших вад - марнославство. Але в бізнесі, найгіршим можна назвати тільки один - недовірливість. Бізнесмени купаються в своїй помисливості. Вони каже, що спочатку необхідно все вивчити, так як немає умінь і знань.Це дурниця! Відточуючи свої вміння вас вже хтось обійде, компенсую незнання хитрістю і нахабством. Не має смисли читати купу книг по бізнесу, не роблячи при цьому зовсім нічого. Навчається потрібно в процесі!


Вчіться байдужості. Ви не побудуєте бізнес, якщо вас гризуть сумніви. Не варто дивитися на сьогоднішні результати. У вас буде багато проблем і перешкод на шляху до успіху, тому вам повинно бути байдуже. Посміхайтеся і радійте з приходом перших продажів і прибутку, але продовжуйте рухатися вперед і бути байдужими. Переступати і рухайтеся далі.